Kontakt

Spotkania z adrenaliną

W najbliższy czwartek - 19 lutego, o godz. 18:30 w katowickim Teatrze Korez odbędzie się akcja „Spotkania z Adrenaliną” - wydarzenie organizowane z inicjatywy studentów, we współpracy z kabaretem „Drzewo a gada”.

Przyjdź i poznaj nowych, ciekawych ludzi, którzy zarażą Cię swoimi pasjami!

Zobacz, jak można realizować się w świecie – kreatywnie, ekscytująco, na przekór przeciwnościom!

Daj się zainteresować, daj się zainspirować!

W ramach imprezy zobacz występ kabaretu „Drzewo a gada” oraz śląskiego folk-rock’owego zespołu „032”.

Gościem specjalnym pierwszej edycji naszej imprezy będzie znany z kabaretu „Łowcy.B” Mariusz Kałamaga, który wspólnie z pełno- i niepełnosprawnymi członkami kabaretu „Drzewo a gada” pokaże wam, jak śmieszne są ograniczenia, które sami na siebie codziennie nakładamy, i nauczy czym jest prawdziwy dystans do siebie – perspektywa, dzięki której łatwiej ujrzysz to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Przyjdź na spotkania motywacyjne, doświadcz czegoś innego, śmiej i baw się dobrze!

Czwartek, 19 lutego, godzina 18:30, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2) – seriale nadrobisz kiedy indziej!

Więcej informacji na stronach:
www.student.us.edu.pl/spotkania-z-adrenalina
www.facebook.com/events/1586514164897921

Wszystkich studentów zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do Studenckiej Strefy Aktywności (ul. Bankowa 12).


19. 02. 2015 r. (czwartek) o godz. 18:30 w Teatrze Korez w Katowicach odbędą się „Spotkania z adrenaliną”.

Przedsięwzięcie ma na celu zmotywowanie słuchaczy do aktywnego działania i realizowania swoich pasji. Chcemy zachęcić uczestników do tego, by podejmowali śmiałe i odważne decyzje, by realizowali swoje marzenia i nie zniechęcali się przy ewentualnych, czasem niewielkich, trudnościach czy problemach.

Podczas eventu planowane są wystąpienia studentów z niepełnosprawnością (m.in. Janusza Świtaja, studenta II roku psychologii), którzy swoją działalnością pokazują, że niepełnosprawność nie musi wiązać się z biernością, a trudności, na które napotykają w życiu codziennym nie muszą stanowić przeszkody w realizacji planów. Prócz studentów wystąpi także kabaret "Drzewo a gada" (http://drzewoagada.eu/) wraz z zaproszonymi gośćmi. Kabaretowi artyści to osoby pełno- i niepełnosprawne, które prezentują monologi, skecze i piosenki zapraszające do niestereotypowego spojrzenia na osoby z niepełnosprawnością. Kabaretowi towarzyszyć będzie Mariusz Kałamaga (kabaret „Łowcy.B”), który także będzie motywować publiczność do aktywności i realizacji najśmielszych nawet planów.

Historie osób występujących będą przykładem, na to, że wytrwałość, ciężka praca i wiara we własne możliwości, pozwalają osiągnąć wyznaczony sobie cel. Ich aktywność i osiągnięcia, będą stanowić dużą motywację dla słuchaczy. Jak mawiał Seneka „słowa uczą – przykłady pociągają”, dlatego chcemy, by przykład osób występujących pociągnął innych do działania i wiary we własne marzenia.

Podsumowaniem imprezy będzie występ zespołu „032” – rockowo-folkowej grupy ze Śląska.

Jesteśmy przekonani, że organizacja tego typu eventów, przyczyni się do zwiększenia otwartości na osoby z niepełnosprawnością. Takie spotkanie pozwoli na likwidację największej bariery – bariery związanej ze sposobem myślenia, której brak stanowi najwyższą formę dostępności otoczenia do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, dzięki czemu każdy będzie miał okazję przekonać się, że nie należy chować pasji w domu, a ewentualne trudności są po to, by je pokonywać.
Wszystkich studentów zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do Studenckiej Strefy Aktywności (ul. Bankowa 12).

Spotkania_z_adrenalina_plakat

Naładujemy Cię adrenaliną i mocą!
Przyjdź koniecznie!
Zapraszamy!!!