StRUŚ, czyli Studencki Ruch Uniwersytetu Śląskiego - głosowanie

Studenci, doktoranci i nauczyciele akademiccy mogą już oddawać głosy na jeden z dwunastu filmów, nadesłanych przez studenckie koła naukowe i zespoły artystyczne w plebiscycie studenckiego ruchu naukowego StRUŚ, zorganizowanym przez Biuro Wsparcia Studenta, studencki serwis rozwoju Więc Jestem! i telewizję internetową Uniwersytetu Śląskiego.

Koła naukowe, które zgłosiły się do konkursu, dostarczyły przygotowane przez siebie lub we współpracy z UŚ TV materiały filmowe mające na celu promocję ich działalności. Studenci Uniwersytetu będą na przestrzeni następnych 2 tygodni głosować na najlepsze materiały za pośrednictwem USOSweb.
Celem konkursu jest ożywienie Kół Naukowych aktywnych na Uczelni oraz stworzenie platformy, na której te koła będą mogły się promować.
Filmy są dostępne na stronach UŚ TV oraz serwisu Więc Jestem!, a wybór odbywa się za pośrednictwem systemu USOSWeb. Potrwa on do 4 lutego br. włącznie, zachęcamy do odwiedzenia i zalogowania się na stronie głosowania.
Nagrody finansowe w łącznej kwocie 3 tys. zł, ustanowione przez Prorektora ds. kształcenia i studentów dr. hab. prof. UŚ Ryszarda Koziołka, zostaną przekazane na działalność zwycięskich kół.