Pierwsza Terenowa Akcja Kreatywna za nami!

W dniach od 23. do 27. września w Jaworzu odbyła się pierwsza "Terenowa Akcja Kreatywna", która była okazją do integracji i twórczego działania nad kalendarzem promującym Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych.
Pierwszego dnia uczestnicy wzięli udział w warsztatach dotyczących pracy w grupie, a drugiego w warsztatach poświęconych autoprezentacji i kreatywnemu myśleniu. Kolejnego dnia studenci spotkali się z Moniką Kuszyńską, a następnie pracowali w trzech grupach na warsztatach: kreowania wizerunku, dziennikarskim i muzycznym. Po dniach przygotowań nadszedł dzień finału, czyli profesjonalna sesja fotograficzna, do której uczestnicy zostali przygotowani przez wizażystkę i stylistkę fryzur oraz występ grupy z warsztatów muzycznych. Wszystko to rejestrowali uczestnicy warsztatów dziennikarskich, którzy przeprowadzili także wywiad z Moniką Kuszyńską.
Wyjazd i wspólne działanie pokazują, że tworzymy JEDEN Uniwersytet.

Galeria zdjęć z wyjazdu

Wywiad z Moniką Kuszyńską