Konsultacje specjalistyczne - "Co nas spina?"

W poniedziałek 20. października 2014 r. w Biurze Wsparcia Studenta UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12a) w godzinach 11:00 - 14:00 odbędą się konsultacje specjalistyczne, które przeprowadzi lekarz psychiatra Monika Lebda-Wyborna.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z możliwości konsultacji prosimy o kontakt emailowy na adres: psycholog@us.edu.pl w celu ustalenia dokładnej godziny indywidualnej konsultacji.

Konsultacje specjalistyczne są zupełnie bezpłatne i prowadzone w ramach realizacji kampanii "Co nas spina?" - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja).

Projekt „Co nas spina?- Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja) organizowany jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „RAZEM”.
Kampania współfinansowana jest z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Co_nas_spina_partnerzy