Integracyjny piknik na bankowej - "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego"

Już w czwartek 9. października w godzinach 10.00 – 13.30 odbędzie się piknik integracyjny na deptaku przed rektoratem (ul. Bankowa)! Nie może Cię tam zabraknąć!

Czekają na Ciebie m.in. takie atrakcje jak:

• czekoladowe szaleństwo – moc muffinków i gorącej czekolady do rozdania;
  • liczne konkursy i zabawy z wyjątkowymi nagrodami;
  • Kabina Krzyku – wyrzuć z siebie negatywne emocje!
  • krótka sesja jogi na powietrzu!
  • o 12.00 występ zespołu jazzowego Jeanpierre;
  • porady dietetyka wraz z pomiarem parametrów masy ciała;
  • konsultacje z rehabilitantem – podstawy zdrowego masażu!
  • możliwość wykonania podstawowych badań medycznych (np. ciśnienie, cukier);
  • galeria znanych zaburzonych;
  • pokazy kuglarskie;
  • wystawa prac uczestników warsztatów terapii zajęciowej;
  • wystawa prac artystycznych w CINiBA;
  • sprawdzenie swoich możliwości z AZS-em - ergometr wioślarski i rowerek stacjonarny!
  • możliwość zapisania się na Bieg(z)USiem pod Egidą!
  • i wiele, wiele innych atrakcji!

Oprawę muzyczną imprezy zapewni Studenckie Radio EGIDA!

Przyjdź i przekonaj się sam!

Piknik organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, stanowi inaugurację trzeciej edycji kampanii „Co nas spina? – Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego”.
Tegoroczna edycja Kampanii organizowana jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „Razem”.
Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
Kampanię już po raz trzeci honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Katowice.