Kontakt

"Co nas spina?" - zaproszenie do udziału w kampanii

Trwa trzecia edycja kampani na rzecz zdrowia psychicznego „Co nas spina?”. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach kampanii.

6. listopada (czwartek) w godzinach 9.00 – 11.00 można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lekarzem psychiatrą mgr Moniką Lebdą-Wyborną, które odbędą się w Biurze Wsparcia Studenta UŚ. Osoby zainteresowane udziałem w takiej konsultacji prosimy o kontakt pod adresem: psycholog@us.edu.pl

29. 10. (środa) w godzinach 17.00 – 19.00 będą miały miejsce bezpłatne warsztaty relaksacyjne, które odbędą się w sali 112 w rektoracie (ul. Bankowa 12). Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o kontakt pod adresem: promocja.wiecjestem@us.edu.pl

Organizatorzy przygotowali także pokazy filmowe połączone z dyskusją ze specjalistami, organizowane w Kinie Kosmos CSF w dniach:

  • 31. 10. (piątek) godz. 20.00 pokaz filmu „Antychryst” – gość dyskusji: dr Kasper Czech, psycholog, psychoterapeuta;
  • 13. 11. (czwartek) godz.20.00 pokaz filmu „Wall street” – gość dyskusji: dr Łukasz Jach, psycholog, socjolog.

Więcej informacji na temat kampanii znajdziecie na stronie: www.wiecjestem.us.edu.pl/co-nas-spina
Projekt „Co nas spina?- Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja) organizowany jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „RAZEM”.
Kampania współfinansowana jest z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.