CO NAS SPINA? Studencie zadbaj o swoją psychikę

Studencki Serwis Rozwoju WIĘC JESTEM!, Radio EGIDA oraz Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszają do udziału w inauguracji Kampanii na rzecz ochrony zdrowia psychicznego studentów.

Wydarzenie odbędzie się 13 listopada w godz. 10 – 13 na ul. Bankowej w obrębie przestrzeni pomiędzy rektoratem a CINiBA. W ramach inauguracji odbędą się: warsztaty dotyczące m.in. efektywnego uczenia się, ról grupowych, medytacji a także warsztat śmiechu oraz rowerowa gra studencka. Szczególną atrakcję stanowić będzie kabina krzyku oraz pokaz etiud filmowych realizowanych przez Wydział Radia i Telewizji. Organizatorzy przewidują ciekawe konkursy z nagrodami. Dostępne dla studentów będą również konsultacje specjalistów takich jak: dietetyk, psycholog, doradca finansowy oraz zawodowy.

Zapraszamy również na połączone z Kampanią spotkanie Śląskiej Kawiarni Naukowej z prof. Piotrem Łaszczycą poświęcone tematyce snów, które odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki (Klub Oko Miasta) 15 listopada o godz. 18.00.

Kampania potrwa do 13 lutego. Szczegółowy plan inauguracji oraz kampanii znajduje się na stronie www.wiecjestem.us.edu.pl/co-nas-spina

Serdecznie zapraszamy do udziału!