Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych w Studenckiej Strefie Aktywności - zmiana lokalizacji

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zmieniło swoją lokalizację. Nowa siedziba mieści się w Studenckiej Strefie Aktywności na parterze rektoratu UŚ w pokoju 132 (Katowice, ul. Bankowa 12). Bez zmian pozostają adresy e-mail i numery telefonów.

Studencka Strefa Aktywności to miejsce przygotowane z myślą o studentach i doktorantach Uniwersytetu Śląskiego, aby mogli korzystać z oferty uczelni w zakresie m.in.: konsultacji rozwoju zawodowego i osobistego, wsparcia organizacji studenckich oraz pomocy materialnej. Studencka Strefa Aktywności to przestrzeń w pełni dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W strefie informacji udzielać będą pracownicy Biura Karier oraz Centrum Obsługi Studenta, na które składa się Biuro Wsparcia Studenta i Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych. Oprócz podstawowych form wsparcia studenci będą mieli do dyspozycji pokój relaksacyjny, salę szkoleniową oraz konferencyjną.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i materiału filmowego z otwarcia Studenckiej Strefy Aktywności.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem JM Rektora funkcjonowanie uczelni w okresie okołoświątecznym ulega znaczącemu ograniczeniu. Także Studencka Strefa Aktywności i działające w niej Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych będzie czynne do 19 grudnia i wznowi pracę 7 stycznia. Zapraszamy zatem do piątku, a potem po święcie Trzech Króli.