Kontakt

Bieg Radia Egida

Studenckie Studio Radiowe Egida zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu, który odbędzie się 5 maja 2013 roku na terenie OA Ligota w Katowicach.

Trasa licząca 12 km obejmuje ul. Studencką, Śląską oraz ścieżki Lasów Panewnickich. Nawierzchnia to w większości trakt leśny, lekko kamienisty. Na odcinku ok. 2 km – asfalt. Na trasie jest kilka stromych podbiegów, ale nie na tyle, by czyniło ją trudną.
Udział w Biegu jest bezpłatny! Zapraszamy wszystkich: kobiety, mężczyzn, osoby pełno i niepełnosprawne (na trasie jest kilka stromych podjazdów, osoby na wózkach mogą jednak liczyć na wsparcie i pomoc).
Dla pierwszych kilkudziesięciu uczestników przygotowywane są specjalne zestawy startowe(koszulki, gadgety radiowe, ciepły posiłek). Na wszystkich czeka dobra zabawa!
Na chętnych czekamy pod adresem egida.bieg@gmail.com. Prosimy by podać swoje imię, nazwisko, tel. kontaktowy. Studenci proszeni są o podanie wydziału, na którym studiują. Osoby niepełnosprawne proszone są o podanie stopnia niepełnosprawności (kończyny górna, dolne).
Po Biegu zapraszamy na ciepły posiłek, herbatkę (lub soczek) z muzyką w tle, zwiedzanie Radia. A po 19:00, na kino pod chmurką!

Plakat