Bezpłatne warsztaty relaksacyjne - "Co nas spina?"

W środy 22. 10. 2014 r. i 29. 10. 2014 r. w godzinach 17:00 - 19:00 odbędą się bezpłatne warsztaty relaksacyjne (treningi relaksacyjne) dla grup studentów i absolwentów uczelni śląskich.

Warsztaty będą odbywać się w małych grupach - ok. 4 - 8 osobowej w sali 112 w rektoracie (ul. Bankowa 12).
Osoby zainteresowane udziałem w którymś z warsztatów prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
promocja.wiecjestem@us.edu.pl

Warsztaty poprowadzi psycholog, mgr Bartłomiej Kochanowski.
Warsztaty odbędą się w ramach realizacji projektu "Co nas spina? - Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja).

Projekt „Co nas spina?- Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego" (III edycja) organizowany jest przez Uniwersytet Śląski w Katowicach i Stowarzyszenie na rzecz wspomagania osób z niepełnosprawnością i ich otoczenia „RAZEM”.
Kampania współfinansowana jest z środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Co_nas_spina_partnerzy